PLASTİK POŞETLER

PLASTİK POŞETLER

Üretimde başlıca PP, HDPE hammaddeleri ile OPPve CPP yarı mamulleri kullanılmaktadır. İstenen kaliteye göre bu hammadde karışımları hazırlanmaktadır. Ucuz olmasından dolayı çok tercih edilmektedir. Geri dönüştürülme süreci uzunluğu ve yarattığı çevre kirliliğinden dolayı olumsuz görüşler barındırmaktadır. Fakat yinede kullanımı maliyetinin düşük olmasından dolayı yaygındır. Bilinçli kullanım durumunda oldukça faydalıdır. Hem tüketici hemde restoranlar için kolaylaştırıcı bir üründür. En genel kullanımı Hışır poşet adıyla , klasik atlet tipi poşettir. Üzerine baskı yapılıp, markaya özelleştirilebilir.

Firma olarak tedarik ettiğimiz yoğun tüketimli bir üründür. Hammadde tedariği yaparak, üreticimizle, baştan sona, tasarım aşamasından üretim ve paketlemeye kadar, birlikte çalışmaktayız. Bünyemizdeki üretim müdürümüz tarafından her aşaması takip edilmektedir. Markanız için üretilen bu ürünlerde, hiçbir hataya yer vermeyecek şekilde takip ve denetleme yapmaktayız. kalite ve içeriğini sizin ihtiyacınıza göre belirler, maliyetinizin artmasını engelleriz. Küçük boy / 3,5 g dan başlayan üretimlerimizde, 2 renk baskı ile size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.


TASARIM & BASKI

Size en uygun tasarım ile birlikte, klişe üretim desteği vermekteyiz. Siz sadece bilgilerinizi yollayın, gerisini ekibimize bırakın.

ÜRETİM

İhtiyacınıza göre şekillenen hammadde oranları ile önce yarı mamülünüz hazırlanır. Daha sonra klişeniz ile grafik çalışmanız baskı işlemine geçer. Son aşamada, kesim ve istenen adetlerde paketleme işlemi gerçekleşir. Genel üretim süremiz yaklaşık 15 gündür.

DEPOLAMA & SEVKİYAT

Ürünler istenen biktarda hazırlandıktan sonra, yine talebinize göre, adet yada kg olarak paketlenir ve sevkiyata hazır hale gelir.

PLASTİK POŞET İHTİYACINIZ MI VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.