DİĞER ÜRÜN GRUPLARI

DİĞER ÜRÜN GRUPLARI


PET SIZDIRMAZ KAPLAR

Restoranlarda yaygın şekilde kullanılan pet sızdırmaz kaplar, düşük gramajlarla üretilen, ucuz maliyetli ürünlerdir. Isıya dayanıksız olup, katı ve sıvı bir çok ürün için kullanılabilir. Stoklarımızda en çok kullanlan çeşitler bulunmaktadır. Ürünleri bireysel yada kurumsal olarak, www.rambalaj.com sitesi üzerinden satın alabilirsiniz..

BEYAZ / ESMER STICK ŞEKER

Paketleme hizmeti verdiğimiz en yoğun ürünlerin başında gelmektedir. İstediğiniz gramajda stick şeklinde, beyaz ve esmer şeker paketlemekteyiz. Paketlerde logo ve istediğiniz tasarımların baskıları yapılmaktadır. Standart baskılı ürünlerimizde mevcuttur.

DİĞER PLASTİK MALZEMELER

Pipetler, soğuk içecek bardakları, mikrodalga yemek kapları, sos kapları gibi bir çok yardımcı ürün bulunmaktadır. BU ürünleri firmanız için tedarik edip depolayarak, ihtiyacınıza göre sevk etmekteyiz. Ürünleri isterseniz bireysel, isterseniz kurumsal olarak www.rambalaj.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. .

KOLİ & OLUKLU KUTULAR

Hemen hemen bir çok alanda kullanılan koliler, paketleme ve sevkiyat için çok önemli ürünlerdir. Farklı bir çok kağıt ve levha türü ile ürettiğimiz koliler ile, depolama, sevkiyat ve paketleme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yüksek kapasiteli üretimimizde özellikle gıda sektörü için bir çok çözüm üretmekteyiz. Bu konu hakkında www.euplusbox.com adresinden her türlü bilgiyi alabilirsiniz..

PİZZA SARF ÜRÜNLERİ

Üretimini yaptığımız pizza kutusu dışında, pizzaların alt kısmına , kutu içine koyulan, pizza altlıkları ( pizza liners ) üretmekteyiz. Yine pizza kutuları içerisinde kullanılan pizza topper denen plastik aparatlarıda temin etmekteyiz. Tüm bu ürünleri www.rambalaj.com adresi üzerinden temin edebilirsiniz.

OFSET BASKI İŞLERİ

Ofset baskı ile ilgili, Amerikan servis, broşür, insert, ofset baskılı; Paket servis kutuları, patates-cips kutuları, hamburger kutuları gibi bir çok ürünü üretmekteyiz. Yoğun tüketimi olan bu ürünlerde yüksek üretim kapasitesinde çalışmaktayız.

MATBU EVRAK BASKILARI

Firmanızı için gerekli her türlü resmi yada resmi olmayan matbu evrakların basım ve teslimat işleriniz.

RESTORANDA AMBALAJ İHTİYACINIZ MI VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.