PİZZA KUTULARI

PİZZA KUTULARI

Ülkemizde gelişmekte olan pizza kültürü, bölgesel ve ulusal markalarında yatırımlarıyla hız kazanmıştır. Güzel bir pizza güzel bir pizza kutusunda sunulmalıdır. Müşteri ile ilk temas ambalaj ile olmaktadır. Pizza kutularındaki en önemli ayrıntı, baskı kalitesi ve kullanılan kağıt malzemesidir. Biz piiza kutularımızda Kraft kagıt kullanmaktayız. Kraft kağıt gıda ile temasa uygun %100 selüloz malzemedir. Çok güzel bir pizzayı çok kötü bir kutu ile müşteriye yollamak en büyük yanlıştır.

4 Renk ve yüksek baskı kalitesi ile birlikte, pizza kutu ölçülerinden her birinden 5000 adetlerde üretim yapabilmekteyiz. E ve B dalga levha kullanmaktayız. 20 cm / 25 cm / 30 cm / 35 cm / 40 cm / 45 cm / 50 cm ölçülerinde üretim yapabilmekteyiz. Yine ara ölçüler olan 23cm / 27 cm / 33 cm / 37 cm / 43 cm ölçülerinde de üretim yapmaktayız. İstediğiniz tasarım ve hızlı üretimle kaliteli bir pizza kutusuna ulaşmamanız için bir neden yok. Bizden mutlaka teklif alınız. .


SÜPER TASARIMLAR

Pizza kutularındaki tasarımları siziler için geliştiriyoruz. İstediğinizi tasarımları basabiliriz. Siz yaratıcılığınıza imkan verin. Unutmayın, pizza kutusu aracılığı ile müşterilerinizle konuşuyorsunuz. Dünya çapındaki firmaların kutularını incelerseniz göreceksiniz. Kutu üzerinden en güzel slogan ve mesajlarınızı iletebilirsiniz. .

HIZLI ÇÖZÜM

Tasarımımız yapıldıktan ve siz onayladıktan sonra, 10 gün içinde kutularınız hazırlanır. Adet ne olursa olsun, üretim süremiz 10 gündür ( arıza yada doğal nedenler hariç, normal koşullar altında). Size kutularınız düşündürmeyeceğiz. Siz en güzel pizzalarınızı yapmaya devam edin.

PİZZA KUTUNUZ HAZIR

Pizza kutularınızı bize emanet edebilirsiniz ve siz gerisini düşünmeyin. Ürettiğimiz pizza kutularınızı sizin için depoluyoruz. Talebinize göre ister deponuza ister şubelerinize sevk ediyoruz. Aynı zamanda size lojistik destek de veriyoruz. Size bu konuda en iyi partner olmak istiyoruz. Markamız olan www.Box4pizza.com sitesini ziyaret ederek, konu hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. .

PİZZA KUTUSUNA MI İHTİYACINIZ VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.