PEÇETELER

BASKILI PEÇETELER

%100 Saf Selüloz'dan mamul çift kat yada tek kat peçeteler, isteğe göre 1/4 kare yada 1/8 dikdörtgen şeklinde katlamayla (garson katlama) el değmeden otomatik makinelerde üretilmektedir. Yaygın olarak 3 renge kadar peçetelerin üzerine firma kurumsal logosunu istediğiniz dizaynda, klişe kullanarak, flekso tekniğiyle baskı yapılmaktadır. Günümüzde bir çok restoran, cafe, kahve zincirlerinde, peçeteler kullanılmaktadır. Baskı yapılması maliyeti bir miktar arttırsada, tanıtım ve müşteri iletişimi açısından çok verimli bir üründür.

Baskı yapılan özellikle çift kat peçetelerde, santimetre ölçülerle, 24*24 / 30*30 / 33*33 / 40*40 açık halde ölçülerde baskı yapılmaktadır. Katlama şekilne görede 1/4 - 4 e katlanmış Kare formunda, 1/8 - 8 e katlanmış dikdörtgen formunda hazırlanmaktadır. Kullanılan kağıtlar, Yerli üretim peçete kağıtları olup, %100 selüloz ve yüksek emici yapıdadırlar. İhtiyacınız olan ürünü belirleyerek, tek kat peçeteler ile daha düşük maliyet yapabilirsiniz.


ÜRETİM SÜRESİ

Ürünler flexo baskı tekniği ile klişe kullanılarak hazırlanmaktadır. Tasarım ve klişenin üretimini takiben 15 gün içerisinde ürünler paketli sevke hazır hale gelmektedir.

PAKETLEME

Ürünler ölçüsüne göre 50 adet yada 100 adet şrink pakete girip, 1200 yada 2400 adet alan kolilerde paketlenmektedirler. Paketleme işlemi makine üzerinde üretim sırasında olmaktadır. El değmeden paketlenmektedir .

SEVKİYAT

Tüm Türkiye ye kargo ve ambarlar ile sevkiyat yapılmaktadır. Sağlam koliler ile sevkiyat sırasında ürünler zarar görmemektedir.

BASKILI PEÇETE İHTİYACINIZ MI VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.