PASTA KUTULARI

PASTA KUTULARI

Pasta ve benzeri ürünler için yapılan kutular birçok farklı özellikte olabilmektedir. Türkiye de genel olarak iç kısımları, sedef (beyazopp) ile kaplanmakta, yurt dışında ise genelde kraft iç yüzü olan med karton tercih edilmektedir. Ofset baskı ile hazırlanan ürünlerde, tasarım ve baskı renkleri için hiçbir kısıtlama yoktur. Kullanılan karton gramajları kutunun büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. 350g/m2 ile 450g/m2 arasına kartonlar kullanılmaktadır. Kapama ve kilit mekanizmaları ise müşteri taleplerine göre şekil almaktadır. Bol seçenekli olmakla birlikte pratik çözümler tercih edilmektedir..

Firmamız özellikle zincir firmaların üretimlerini tercih etmekte olup, çok sayıda pasta kutusunun üretimini, depolanmasını ve dağıtımını yapmaktadır. Standart tüketici pastaları dışında ise, donuk pastalar için -18 derece kutularıda üretmekteyiz. Kutuların malzemesinde yapılan gramaj ve hammadde seçimleri ile hamur, yarı mamül, donuk pastalar sevk edilebilmektedirler. Ürünler 50 adet yada 100 adet şirinkli halde paketlenip palet üzerinde sevke hazırlanmaktadır. Talep üzerine, firmaların tüm Türkiye farklı illerdeki şubelerinede dağıtım yapılabilmektedir. Ayrıca Amerika ve İngiltere ihracatlarımız olup, yüksek kapasitede kendi bünyemizde üretim yapmaktayız.


TASARIM

Tasarım ekibimizle istediğiniz çalışmalar hazırlanıp, demo ürün olarak tarafınıza sunulmaktadır. Ofset baskı ile hazırlanan kutularda, renk ve baskı kalitesini yüksek tutmaktayız. Markanızı en güzel şekilde yansıtmanıza yardımcı oluyoruz..

ÜRETİM

Standart ölçülerde pasta kutularımızın farklı kilit mekanizmaları ile bıçakları mevcuttur. İstendiği zaman farklı kesim ve kapama özellikleride geliştirilmektedir. Kutuların dış yüzeyleri isteğe bağlı selefon kaplama, yine iç yüzeyleri perlize kaplama yapılmaktadır. BU şekilde kutuların iç kısımlarının sıvı temasına ve neme dayanıklılığı arttırılmış olmaktadır.

DEPOLAMA & SEVKİYAT

ürünler üretildikten sonra şirink kaplama ile dış ortam teması kesilmiş olup, her türlü kirlenmeye karşı önlem alınmaktadır. Ürünler tüm Türkiye içinde ve yurt dışına sevkiyatları yapılmaktadır.

PASTA KUTUSUNA MI İHTİYACINIZ VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.