KESE KAĞITLARI

KESE KAĞITLARI

Kese kağıtları, özellikle esmer kraft kullanılarak üretilen çok amaçlı kullanılan sarf malzemelerdir. Özellikle pastacılık ve benzeri sektörler tarafından yoğun tercih edilir. 30g/m2 ile 60g/m2 arası kağıtlar kullanılmaktadır. Maliyetinin düşük olması ve doğaya dost bir ürün olması nedeniyle yaygın kullanılmaktadır. %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. İç yüzeylerinin farklı üretilmesi ile waterproof (su geçirgenlik düşük) ve greaseproof (yağ geçirgenlik düşük) çeşitlilik gösterir.

Pastane ve fırın ürünleri için kullanılan kese kağıtlarını üretiyoruz. 1-3 renk arası baskı yapabiliyoruz. Baskı yöntemimiz flexo olup, klişe kullanılmaktadır. Özellikle 40g/m2 yağlı kağıt, şamua kraft, beyaz kraft, esmer kraft, sülfit kağıt kullanılan kağıt çeşitleridir. Kurabiye, ekmek, poğaça-börek, çatal bıçak kılıfları, patates - cips kağıtları, hamburger, sandwich kağıtları başlıca üretilen ürünlerdir. İsteğe balı olarak, kg yada adet ile paketlenmektedir. .


SİPARİŞ

Öncelikle kullanılacak ürün için ihtiyaç olunan optimum ölçüler çıkarılır. Daha sonra klişe hazırlanır. Unutulmamalıdır ki, kg ile aldığınız bu ürünlerde gereksiz fazla ölçüler, kg içindeki adet sayısını azaltacaktır. Bundan dolayı ihtiyacınız olan ölçüleri belirlemelisiniz.

ÜRETİM

Kullanılacak ürüne göre ebatlanan kese kağıtları, öncelikle bobin üzerine klişe baskısı yapılarak , aynı makine üzerinde dip ve yan yapıştırma işlemi olmaktadır. Renkler istenen ton ve kodlar ile oluşturulur. .

SEVKİYAT

Ürünler 10kg kolilerde paketlenerek, istenen yere sevkiyatı yapılmaktadır. İstendiği taktirde şubelere de sevk/dağıtım yapılmaktadır.

KESE KAĞIT İHTİYACINIZ MI VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.