KARTON BARDAKLAR

KARTON BARDAKLAR

Uluslararası büyük kahve zincirlerinin ülkemizde yaygınlaşmasıyla, karton bardak kullanımıda yoğun bir şekilde hayatımıza girmiş oldu. Pratik olması, düşük maliyeti ve %100 geri dönüştürülebilir bir ürün olmasından dolayı tercih edilmektedir. Kahve zincirlerinde take a way kullanım arttıkça, günlük hayatımızda daha çok yer edinmiştir. Take a way servis sistemi hızlandıkça tüketimleri yaygınlaşmaktadır. Filtre kahvenin ülkemizde sevilmesini sağlayan yardımcı ürünlerin başında gelmektedir. Dış kısmı %100 selüloz kağıt olup, iç yüzeyinde püskürtme teknolojisi ile yapılan ince bir Pe tabaka bulunur. Kağıdın ıslanmasının engelleyen, 180 derecelere kadar dayanıklı bir malzemedir.

4oz, 7oz, 8oz, 9oz, 12oz, 14oz, 16oz sıçak, yine 12oz, 16 oz soğuk içecek üretimleri yapmaktayız. 1000 adetten 10000 adetlere kadar küçük üretimler, 100 bin ve üzeri yüksek adetli üretimler yapabilmekteyiz. Kullandığımız kağıt gramajları , yapılacak ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Yüksek kalitede flexo baskı yapabilmekteyiz. Yine baskısız düz beyaz renkli bardak üretimlerimizde mevcuttur. İstenirse bu şekildede ürün tedariği yapılabilmektedir. Bu şekilde bardak dışında kullandığınız sleeve ile zaten logonuzu müşterilerinize iletmektesiniz. Bu şekilde baskı maliyetiniz azalmaktadır. Bardak dışında yan ürünlerinide tedariğini yapabilirsiniz. Sleeve ve bardak kapaklarınıda firmamızdan tedarik edebilirsiniz.


ÖLÇÜLERİMİZ

Sıcak bardak üretim ölçülerimiz, 4oz, 7oz, 8oz, 9oz, 12oz, 14oz, 16oz . Soğuk bardak üretim ölçülerimiz 12oz, 16oz . Kullanılan kağıt gramajları, 180g/m2 ile 310g/m2 arasında değişmektedir. .

BASKI VE ÜRETİM

Öncelikle istediğiniz tasarım uygun bıçak üzerine hazırlandıktan sonra klişe üretimine geçilir. Yaklaşık 2-3 gün klişe üretimi beklenir. Klişe geldikten sonra baskı işlemine geçilir. Baskı sonrasında bardak kalıp ölçüsüne göre kesimleri yapılır ve makinede bardak üretimine geçilir. Genel üretim süremiz ortalama 15 gündür.

SEVKİYAT & DEPOLAMA

Ürünler hazırlandıktan sonra 200/100/50 gibi adetlerde paketlenip, kolileme yapılır. Yüksek adetli siparişlerinizde depolama hizmetide vermekteyiz. Türkiye'nin her yerine , ambar ve kargolar ile sevkiyatımız vardır.

KARTON BARDAK İHTİYACINIZ MI VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.