KAĞIT TORBALAR

KAĞIT TORBALAR

Kağıt torba ve çantalar, tamamen doğaya dost olmalarından dolayı gittikçe tercih edilmektedirler. %100 selüloz kağıttan üretilmekte ve tüm dünyada kullanımı gittikçe artmaktadır. Yurdumuzda da bu trend başlamış olup, zamanla daha çok tercih edilir olacaktır. Bu ürünün kullanım yoğunluğu açısında Amerika çok güzel bir örnektir. %80 lere varan oranda kraft kağıt, saplı ve sapsız torbalar kullanılmaktadır. Dünyada bazı ülkelerde kullanımı zorunlu kılınmıştır. Türkiye de , şuan için maliyetleri açısından ancak belli sektörler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle uluslararası fast food markaları bu kullanıma öncülük etmektedirler.

70g/m2 - 110g/m2 arası kağıt gramajları ile burgu saplı çantalar üretilmektedir. Kağıt gramajları taşıma ihtiyacına göre seçilir. Çok sayıda farklı kalıp ve ölçü vardır. İhtiyacınız olan ölçülere ve taşıma kapasitesine göre ürün maliyetlenmektedir. Baskıda genel olarak tercih sadece ve 1-2 renk çalışmalar olup, 6 renk baskıya kadar çalışma yapılabilir. Tamamen doğal olmasının yanı sıra, müşteride oluşturduğu sağlık ve doğallık hissi, tüketici güvenini arttırmaktadır. Hem markanıza hemde çevre sağlığına katkı yapar. Torbalarla birlikte sapsız büyük kese kağıtlarıda yavaş yavaş kullanılmaya başlanmaktadır.


KALİTELİ BASKI

1-6 Renk arası baskı yapılabilmektedir. İstediğiniz tasarım vektörel olacak şekilde uygulanabilir. Beyaz ve esmer zemin tercihine göre, istediğiniz uygun tasarımı sizin için buluyoruz. Doğru renkler ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

UYGUN ÜRETİM

3000-5000 adetler arasında minimum üretim yapılabilmektedir. Yüksek adetlerde sipariş vermenize gerek yok. Minimum adetler ile ürününüzü deneyebilirsiniz. Bunun dışında ise, farklı standart baskılarımız ile istediğiniz adetlerde kağıt çanta tedarik edebilirsiniz. www.rambalaj.com sitesi üzerinden, tüm tasarımları inceleyebilirsiniz..

DOĞA DOSTU ÜRÜN

Daha öncede belirttiğimiz gibi tamamen doğal ürünler olup, kullanılan boyadan, tutkala kadar hiçbir zararlı içerik barındırmaz. %100 geri dönüştürülebilmektedir. Bu yüzden bir çok uluslararası fast food markaları tarafından kullanılıp desteklenmektedir.

KAĞIT TORBAYA MI İHTİYACINIZ VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.