ISLAK MENDİL

TEK KULLANIMLIK ISLAK MENDİL

Son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan ıslak mendil, restoranınızın olmazsa olmaz promosyon ürünlerinden olmuştur. Bununla beraber Islak mendil üretimide yaygınlaşmıştır. Müşterinize verdiğiniz ıslak mendil, mutlaka, belirli kalite ve kurallar dahilinde üretilmiş olması gerekmektedir. Kozmetik bildirimi yapılmış, tüm şartları yerine getirmiş üretim alanlarında hazırlanmalıdır. Tek kullanımlık ıslak mendiller, steril ürün olmamakla birlikte, belirli hijyen kurallarına uymak zorundadır. Kullanılan su, solüsyon, havlu ve üretim şartları, hijyen zorunlu kapsamadır. Islak mendil alırken, mutlaka bilinen marka ve firmaları tercih edin, merdiven altı denen, kayıtsız üretimlerden kaçının. Ucuz olsun diye bu risklere girmeyin.

İzmir Mendil markamız ile bugüne kadar, çoğu kurumsal firmalara olmak üzere, 100 milyondan fazla ıslak mendil ürettik. Bu konuda edindiğimiz tecrübe ile, istediğiniz kalitede ve özellikte, tek kullanımlık ıslak mendillerinizi üretiyoruz. Restoranınıza, müşterilerinizi memnun edecek kalitede bir üretim yapmanın yanında, sizinle müşteriniz arasınaki slogan iletişiminide sağlıyoruz. Her ıslak mendil aynı zamanda tanıtıcı kart özelliğini taşır. Müşterilerinize, sloganınızı, adres, telefon, sosyal adreslerinizide yaymış olursunuz. Talebinize göre sizlere, ıslak mendilleriniz için sponsor firma tedariğide yapmaktayız. Her türlü bilgi ve iletişim için marka sitemizi www.izmirmendil.com ziyaret edebilirsiniz.


TASARIM & KLİŞE

Logonuzdan başlayarak, istediğiniz tasarımı sizin için hazırlıyoruz. Son model 5 renkli flexo baskı makinemizde, canlı renklerle, kaliteli baskı yapıyoruz. Baskı kaliteside çok önemlidir. Renkleri birbirine girmiş, çirkin bir baskı ile müşterilerinize mahçup olabilirsiniz. Üretimdeki kontrol ve takip sistemleri ile bu tür sorunlar size yansımadan önlenmektedir. Güzel tasarım, güzel baskı, güzel mendil ve mutlu müşteri demektir. .

GÜVENLİ ÜRETİM

Islak mendil üretimimiz, öncelikle hijyen ile başlamaktadır. Kullanılan şehir suyu, 2 kez arıtmadan geçirilerek, UV fitre edilmektedir. Bu şekilde hiçbir patojen içermeyen, saf su elde edilir. Kullanılan solüsyonumuzda, MSDS bildirimi yapılmış ve sürekli güncel yönetmeliklere göre takip edilen bir içeriğimiz vardır. Esanslarımız Türkiye'nin en büyük ve eski esans üreticisinden tedarik edilmektedir.Sağlığa zararlı en ufak bir kimyasal içermemektedir. Piyasada çok güzel kokan ama çok sağlıksız birçok mendil dağıtılmaktadır. Bir mendilin çok güzel kokması, o ıslak mendilin, güzel ve sağlıklı olduğu anlamına gelmez. Asgari üretim hijyeni altında, mendilleriniz son model, otomatik makinelerde hazırlanmaktadır. .

HIZLI TESLİMAT

Normal şartlar altında, tüm siparişler maximum 1 hafta içinde hazırlanmaktadır. Baskı için kullanılancak olan klişenin, tarafımıza ulaşması ile üretim hemen başlar. Tüm Türkiye ye ambar ve kargo firmaları ile uygun fiyatla teslimatlar yapılmaktadır. Aşağıdaki formu doldurarak bizden teklif alabilirsiniz.

ISLAK MENDİLE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Restoran zinciriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ambalaj ve sarf malzemeleriniz için bizimle iletişime geçinizi.